смт. Царичанка. Дошкільний навчальний заклад №5 "Вишенька"

Сторінка фізінструктора

Пріоритетним напрямком роботи ДНЗ №5 « Вишенька» є фізичний розвиток дошкільнят, стимулювання їх рухової активності. Тому колектив дитячого садка перебуває в постійному творчому пошуку нових засобів підвищення інтересу дітей до фізичної культури. Творча група педагогів під керівництвом завідувача Омелян Н.М. розробила нестандартне фізкультурне обладнання для силових вправ та естафетних змагань. Його застосування сприяє розвитку сили,спритності, швидкості рухів дітей, вихованню у них впевненості в собі.

Одна з найбільш ефективних форм активного відпочинку - розваги спортивного характеру. Їхній зміст складають різноманітні фізичні вправи, які проводяться у     формі веселих ігор та забав. На базі старшої групи у жовтні місяці була проведена спортивна розвага «Веселі старти». Діти залюбки виконували спортивні завдання, змагалися в естафетах, грали в українські народні ігри.

Ігри, змагання,  веселощі й призи - хіба таке забудеш!  Вся малеча дитячого садка вболівала за старших друзів, учасників змагань,  підтримуючи їх сміхом та гучними оплесками. І учасники, і вболівальники пам’ятатимуть цю веселю спортивну розвагу. Діти не тільки відмінно відпочили, а й зміцнили здоров’я та оздоровились. Навчальний рік попереду, тож наших дітлахів очікують нові, не менш веселі захоплюючі заходи.